Menu Zamknij

Kontakt

Dane kontaktowe

Godziny otwarcia

Formularz kontaktowy


    DOKUMENTY DO POBRANIA

    komunikat

    Kierowcy samochodów opisanych reklamą
    MEGASET Sp. z o.o. mają pierwszeństwo
    w załadunku oraz rozładunku towarów
    w naszym magazynie.

    Dział Obsługi Klienta Detalicznego

    infolinia: 800 50 50 55

    Adam Barwicki

    Adam Barwicki

    Kierownik Działu Obsługi Klienta i Magazynu

    32 390 35 93
    502 437 638
    adam.barwicki@megaset.pl
    Iwona Breyer

    Iwona Breyer

    Obsługa klienta

     32 390 35 92
    iwona.breyer@megaset.pl
    Kamil Kuder

    Kamil Kuder

    Obsługa klienta

    32 390 35 91
    500 103 274
    kamil.kuder@megaset.pl
    Krzysztof Rajfur

    Krzysztof Rajfur

    Brygadzista

    Dział Handlowy

    32 390 35 80

    Marcin Swatek

    Marcin Swatek

    Kierownik Działu Handlowego

    508 091 693
    32 390 35 85
    marcin.swatek@megaset.pl
    Wojciech Latusek

    Wojciech Latusek

    Zastępca Kierownika Działu Handlowego

    502 437 634
    32 390 35 84
    wojtek.latusek@megaset.pl
    Karol Swatek

    Karol Swatek

    Doradca handlowy

    502 318 634
    32 390 35 83
    karol.swatek@megaset.pl
    Adrian Ignacy

    Adrian Ignacy

    Doradca handlowy

    502 437 636
    32 390 35 81
    adrian.ignacy@megaset.pl
    Łukasz Grabianowski

    Łukasz Grabianowski

    Doradca handlowy

    502 437 633
    32 390 35 88
    lukasz.grabianowski@megaset.pl
    Bartosz Szołtysik

    Bartosz Szołtysik

    Doradca handlowy

    501 703 807
    32 390 35 87
    bartek.szoltysik@megaset.pl
    Piotr Klytta

    Piotr Klytta

    Atesty

    32 390 35 86
    atesty@megaset.pl

    Dział Księgowości

    32 390 35 60

    Joanna Siwczyk

    Joanna Siwczyk

    Główna Księgowa

    32 390 35 61
    ksiegowosc@megaset.pl
    Jolanta Kupka

    Jolanta Kupka

    Księgowa

    32 390 35 62
    ksiegowosc@megaset.pl

    Sekretariat Zarządu Spółki

    Karolina Reiner

    Karolina Reiner

    Sekretarka

    32 390 35 70
     sekretariat@megaset.pl

    Zarząd

    Andrzej Rymarczyk

    Andrzej Rymarczyk

    Prezes Zarządu

    32 390 35 70
    andrzej.rymarczyk@megaset.pl
    no foto

    Ilona Rymarczyk

    Wiceprezes Zarządu

    32 390 35 64
    ilona.rymarczyk@megaset.pl
    Klaudia Rymarczyk-Krakowska

    Klaudia Rymarczyk-Krakowska

    Prokurent

    32 390 35 70
    klaudia.rymarczyk-krakowska@megaset.pl
    no foto

    Katarzyna Rymarczyk-Swatek

    Prokurent

    32 390 35 70
    katarzyna.rymarczyk-swatek@megaset.pl

    Płatności
    Za wszystkie transakcje dokonywane w naszej firmie można zapłacić popularnymi kartami płatniczymi: VISA i MasterCard oraz systemem płatności mobilnych BLIK.

    platnosci