O firmie

Firma MEGASET Sp. z o. o. może poszczycić się swoją historią i przedsiębiorczością, dzięki której od 1989 roku ciągle się rozwija. Również rosnące potrzeby i oczekiwania klientów generują naszą potrzebę rozwoju. Firma zatrudnia kadrę, której fachowość, doświadczenie i kompetencje gwarantują współpracę na wysokim poziomie. Dla nas istotne jest budowanie zaufania i ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług. Cieszy nas, że ten model prowadzenia przedsiębiorstwa jest systematycznie dostrzegany i nagradzany, o czym świadczą kolejne certyfikaty i wyróżnienia. Posiadamy dwie hale przystosowane do wysokiego składowania z zastosowaniem nowoczesnych wózków widłowych o bocznym wysięgu. Plac składowy natomiast obsługują trzy dźwigi - 2 szynowe oraz 1 gąsienicowy. Wyposażenie techniczne placu składowego umożliwia cięcie i palenie długich wyrobów hutniczych na żądany wymiar. W naszej ofercie znajduje się pełny asortyment wyrobów hutniczych pochodzenia polskich i zagranicznych hut:
» pręty gładkie
» pręty żebrowan
» pręty kwadratow
» pręty płaskie
» walcówka
» siatki zgrzewane
» drut wiązałkowy
» kątowniki
» teowniki
» ceowniki
» dwuteownik
» blachy zimnowalcowane
» blachy gorącowalcowane
» blachy łezkowe
» blachy ocynkowane
» rury czarne
» rury ocynkowane
» profile zamknięte kwadratowe
» profile zamknięte prostokątne

Wszystkie transakcje przeprowadzone przez nas są ubezpieczane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe EULER HERMES powodując zminimalizowanie ryzyka zawarcia niekorzystnych transakcji oraz pozwala na bardziej dynamiczny rozwój.

MEGASET działający od 1989 roku jest jedną z pierwszych prywatnych firm działających w tym segmencie gospodarki. Zajmowaliśmy się również w swojej historii handlem łożyskami przez okres 10 lat, będąc jednym z największych dealerów koncernu FAG.
Początkowo, użytkowe obiekty magazynowe znajdujące się na terenie Piekar Śląskich, były dzierżawione od Zakładów Górniczo-Hutniczych "Orzeł Biały". Ich łączna powierzchnia wynosi 2,76 ha i w roku 1997 tereny te zostały odkupione od Skarbu Państwa.
Siedziba firmy we wrześniu 2000 roku została przeniesiona z Bytomia do nowego budynku administarcyjno-socjalnego w Piekarach Śląskich przy ulicy Stalowej 3. Mieszczą się tam teraz działy: handlu, marketingu oraz obsługi klienta.
Pierwsza hala magazynowa zapewniająca możliwość składowania wyrobów hutniczych powstała w 1998 roku, natomiast druga w 2004 roku. Ich powierzchnia odpowiednio wynosi: 519 m2 i 559 m2.
Megaset jest członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowksich Górach oraz Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.
Zapraszamy do współpracy.
Obsługa klienta

Adam Barwicki

Kierownik

tel: 32 390 35 93
kom: 502 437 638
dzial.sprzedazy@megaset.pl

Obsługa klienta


Iwona Breyer

tel: 32 390 35 92
dzial.sprzedazy@megaset.pl

Obsługa klienta


Kamil Kuder

tel: 32 390 35 91
dzial.sprzedazy@megaset.pl

Za wszystkie transakcje dokonywane w naszej firmie można zapłacić popularnymi kartami płatniczymi: VISA i MasterCard oraz systemem płatności mobilnych BLIK.

Z dumą dzielimy się z Państwem certyfikatami jakości, przyznanymi nam przez renomowane, niezależne firmy odpowiedzialne za poziom usług świadczonych na naszym rynku.
rzetelna